UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS ATSISVEIKINO SU KADENCIJĄ BAIGIANČIU RUSIJOS AMBASADORIUMI
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas gegužės 21 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Rusijos ambasadoriumi Borisu Cepovu. Susitikimo metu buvo aptarta dvišalių Lietuvos ir Rusijos santykių būklė ir išreikšta viltis, kad bus pradėti spręsti įstrigę aktualūs dvišalių santykių klausimai. Ministras pažymėjo, kad geriausias dvišalių santykių pavyzdys yra auganti tarpusavio prekyba ir pareiškė tikįs, kad ir toliau stiprės ne tik ekonominiai ryšiai, bet bus plėtojamas ir tarpusavio pasitikėjimu paremtas bendradarbiavimas kitose veiklos srityse.