UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS ATSISVEIKINO SU KADENCIJĄ BAIGIANČIU RUMUNIJOS AMBASADORIUMI
Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas birželio 30 dieną priėmė kadenciją baigiantį Rumunijos ambasadorių Gheorghe Tokay ir padėkojo už aktyvų darbą skatinant aktyvų Lietuvos ir Rumunijos bendradarbiavimą. Susitikime buvo aptarti aktualūs dvišaliai ir Europos Sąjungos darbotvarkės klausimai.
Lietuvos ir Rumunijos dvišaliai santykiai atkurti 1991 metų rugsėjo 13 dieną. G.Tokay Rumunijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas ėjo nuo 2006 metų.