UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS ATSISVEIKINO SU AUSTRIJOS AMBASADORE
Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas liepos 9 dieną atsisveikino su kadenciją baigiančia Austrijos ambasadore Lietuvoje Andrea Wicke. Ministras su ambasadore kalbėjosi apie Lietuvos ir Austrijos dvišalį bendradarbiavimą ir šių metų rudenį planuojamą ministro V.Ušacko vizitą į Vieną.
Ministras V.Ušackas padėkojo ambasadorei A.Wicke už jos indėlį į Lietuvos ir Austrijos bendradarbiavimo skatinimą ir palinkėjo jai sėkmės ateities darbuose.
Nuo šių metų rudens ambasadorė A.Wicke skiriama Austrijos ambasadore Malaizijoje, Kvala Lumpūre.