*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS APDOVANOJO LAISVĖS GYNIMO IR DIDŽIŲJŲ NETEKČIŲ METAMS SKIRTO MOKSLEIVIŲ RAŠINIŲ KONKURSO LAUREATUS

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis vasario 21 dieną pasveikino ir apdovanojo vyresniųjų klasių moksleivių istorinių rašinių ir esė konkurso, skirto Laisvės gynimo ir didžiųjų netekčių atminimo metams paminėti, laureatus.

„Labai gera kaip ir kasmet matyti jaunus žmones ir jų mokytojus, kuriuos vienija suvokimas, ką reiškia laisvė ir istorinė atmintis mūsų Lietuvai. Žinau, jog tarp konkurso laureatų – mokiniai iš pačių skirtingiausių Lietuvos kampelių. Tai rodo, kad kai jūs imsite Lietuvos ateitį į savo rankas, būsite kur kas vieningesni už mus“, - sakė A.Ažubalis.

Užsienio reikalų ministerijoje surengtoje ceremonijoje dalyvavo moksleiviai iš Pasvalio, Kauno, Klaipėdos, Šalčininkų, Tauragės, Palangos, Mosėdžio, Švenčionių, Rokiškio ir Grigiškių.

Ministras moksleiviams įteikė simbolines atminimo dovanas ir pabrėžė kelias įsimintiniausias mintis iš nugalėtojų rašinių.

A.Ažubalis taip pat padėkojo Gabrielės Petkevičaitės Bitės bibliotekai ir Juozo Urbšio atminties centrui už bendradarbiavimą ir iniciatyvą organizuojant konkursą.