*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė Afrikos ir ES partnerystės konferencija

Rytoj, gegužės 28 dieną, Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas: indėlis į Afrikos-ES partnerystę“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvą ir kitas Baltijos šalis įsitraukti į abipusiai naudingą bendradarbiavimą su Afrikos žemyno valstybėmis.

Konferencijoje dalyvaus Europos Komisijos Tarptautinio ir vystomojo bendradarbiavimo generalinio direktorato generalinis direktorius Stefano Manservisi, Malio užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerijos Daugiašalio bendradarbiavimo departamento direktorius Dr. Modibo Traore, diplomatinių atstovybių, Lietuvos ir tarptautinių organizacijų, vystomojo bendradarbiavimo agentūrų atstovai ir kiti svečiai.

Šiuo metu Lietuva sėkmingai įgyvendina projektus Nigerijoje, Dramblio Kaulo Krante ir Malyje. Projektais siekiama prisidėti prie informacinių technologijų tobulinimo, skatinti moterų veiklumą bei gerinti žemės ūkio produkciją.

Konferencija organizuojama įgyvendinant projektą „Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinimo gerinimas bei Lietuvos viešojo valdymo institucijų ir jų darbuotojų gebėjimų stiprinimas“, finansuojamą pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projektą įgyvendina Užsienio reikalų ministerija kartu su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra.

Daugiau informacijos apie konferenciją (anglų kalba).

Žiniasklaidos dėmesiui: maloniai kviečiame dalyvauti tarptautinės Afrikos ir Europos Sąjungos partnerystės konferencijos atidaryme (9 val.) bei apdovanojimo „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ S. Manservisi įteikimo ceremonijoje (9.50 val.) Užsienio reikalų ministerijoje. Žurnalistų prašome registruotis adresu media@urm.lt nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.