Užsienio reikalų ministerijoje pradeda dirbti nauja kanclerė
Rugsėjo 15 dieną darbą pradeda naujoji Užsienio reikalų ministerijos (URM) kanclerė diplomatė Jovita Neliupšienė. Ji pakeis Laimoną Talat-Kelpšą, paskirtą į ambasadoriaus Čekijos Respublikoje pareigas.
Nuo 2015 metų J. Neliupšienė ėjo nepaprastosios ir įgaliotosios ambasadorės, Lietuvos nuolatinės atstovės Europos Sąjungoje pareigas, o 2009-2015 metais buvo Lietuvos Prezidentės vyriausioji patarėja, Užsienio politikos grupės vadovė.
Ji taip pat yra dirbusi Lietuvos ambasadoje Baltarusijoje, URM Paramos demokratijai bei Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir planavimo skyriuose.