*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministerijoje pradeda dirbti nauja kanclerė

Rugsėjo 15 dieną darbą pradeda naujoji Užsienio reikalų ministerijos (URM) kanclerė diplomatė Jovita Neliupšienė. Ji pakeis Laimoną Talat-Kelpšą, paskirtą į ambasadoriaus Čekijos Respublikoje pareigas.

Nuo 2015 metų J. Neliupšienė ėjo nepaprastosios ir įgaliotosios ambasadorės, Lietuvos nuolatinės atstovės Europos Sąjungoje pareigas, o 2009-2015 metais buvo Lietuvos Prezidentės vyriausioji patarėja, Užsienio politikos grupės vadovė.

Ji taip pat yra dirbusi Lietuvos ambasadoje Baltarusijoje, URM Paramos demokratijai bei Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir planavimo skyriuose.

Kanclerės CV pridedamas.