URM kanclerė dalyvavo ES generalinių sekretorių susitikime Romoje
Užsienio reikalų ministerijos kanclerė Jūratė Raguckienė gegužės 25–26 dienomis dalyvavo neformaliame Europos Sąjungos šalių narių užsienio reikalų ministerijų generalinių sekretorių (kanclerių) susitikime Romoje.
Susitikimo metu buvo diskutuojama apie ES šalių narių užsienio reikalų ministrų vaidmenį ES išorės politikoje, ministerijų personalo politiką, ES valstybių diplomatinių atstovybių ir ES delegacijų dalijimosi patalpomis bei patalpų saugumo užtikrinimo praktiką ir galimybes.
Italijos užsienio reikalų ministrė Federica Mogherini renginio dalyviams pristatė pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus. Italija pirmininkavimą iš Graikijos perima liepos 1 dieną.