*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

URM DALYVAUS KASMETINĖJE VISUOTINĖJE ŠVAROS AKCIJOJE

Skatindama bendruomeniškumą, švarią aplinką ir sveiką gyvenseną, Užsienio reikalų ministerija dalyvaus visoje Lietuvoje vyksiančioje kasmetinėje švaros akcijoje „Darom 2012“.

Balandžio 21 dieną užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis, diplomatai ir kiti ministerijos darbuotojai tvarkys aplinką Vilniuje, Šeškinėje, palei dviračių taką tarp Siesikų ir Miglos gatvių.

„Darom“ – tai jau tradicija tapusi kasmetinė visuotinė švaros akcija, kurios metu kiekvieną pavasarį visoje šalyje renkamos atliekos ir tvarkoma aplinka.

„Darom“ pagrįsta savanorių iniciatyva prisidėti prie savo gyvenamosios aplinkos ir gamtos tvarkymo. Akcijoje dalyvauti kviečiami visi iniciatyvūs piliečiai, prie jos prisijungia ir vis daugiau savivaldos bei valstybinių institucijų darbuotojų.

Tradiciškai prie akcijos prisidės ir Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai kartu su šeimų nariais.