*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UR VICEMINISTRAS VARŠUVOJE KALBĖS APIE KAIMYNYSTĖS POLITIKĄ EUROPOJE

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministras Justas Vincas Paleckis kovo 4-6 dienomis Varšuvoje dalyvaus tarptautinėje konferencijoje “Ko tikimasi iš Europos”. Joje viceministras skaitys pranešimą “Europinės kaimynystės politika” bei dalyvaus diskusijose. Konferenciją rengia Vokietijos Rytų Europos draugija kartu su Konrado Adenauerio fondu ir Varšuvos vokiečių istorijos institutu. Renginyje sveikinimo žodį tars Lenkijos Respublikos prezidentas Aleksandras Kwasniewskis, įvadinį pranešimą skaitys Europos Sąjungos komisaras plėtrai Gunteris Verheugenas. Konferencijoje bus diskutuojama apie Europos Sąjungos plėtros iššūkius ir perspektyvas, Europos kultūrinę erdvę, interesų įvairovę bei galimus konfliktus įvairialypėje Europoje. Renginiu siekiama pagerbti ir atšvęsti Europos Sąjungos plėtrą. Vokietijos Rytų Europos draugija įkurta 1913 metais kaip mokslinis ir publicistinis forumas, nagrinėjantis politines, ekonomines ir kultūrines Rytų Europos raidos tendencijas bei skatinantis dialogą tarp Rytų ir Vakarų.