*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UR MINISTRAS SUSITIKO SU NAUJUOJU LATVIJOS AMBASADORIUMI LIETUVOJE

Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis rugpjūčio 18 dieną susitiko su naujuoju Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje Armandu Gūtmaniu. Susitikime ministras pasveikino darbą pradedantį Latvijos ambasadorių ir pabrėžė, kad reikia toliau intensyvinti dvišalius santykius, siekti kartu su Šiaurės šalimis derinti pozicijas Europos Sąjungoje. Susitikime taip pat aptarti santykių su ES rytinėmis kaimynėmis aspektai. A.Gūtmanis Latvijos ambasadoriaus Lietuvai poste pakeitė Mairą Morą. Iki paskyrimo darbui Lietuvoje jis dirbo Latvijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotoju.