*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UR MINISTRAS SUSITIKO SU LIETUVOS STUDENTŲ ATSTOVYBIŲ SĄJUNGOS ATSTOVAIS

Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis spalio 4 dieną susitiko su Lietuvos studentų atstovybių sąjungos atstovais. Susitikime kalbėta apie tarptautinę Lietuvos studentų atstovybių sąjungos veiklą ir jos ketinimus 2005 metų rugpjūčio 8-15 dienomis Vilniuje surengti XVIII–ąjį Pasaulio studentų kongresą. Ministras pasveikino šią Lietuvos studentų iniciatyvą ir pabrėžė jos svarbą siekiant pagrindinių Lietuvos užsienio politikos tikslų – būti aktyvia ir matoma regiono valstybe, regiono centru. Pasaulio studentų kongresas – tai aukščiausias Tarptautinės studentų sąjungos valdymo organas, susirenkantis vieną kartą per 4-5 metus. Tikimasi, jog kongreso dienomis Lietuvą aplankytų apie 300 akademinės bendruomenės narių iš daugiau nei 150 pasaulio valstybių. Lietuvos studentų atstovybės sąjungos prezidentas Viačeslavas Palkevičius taip pat atkreipė ministro dėmesį į kitas šalies akademiniam jaunimui aktualias problemas.