*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UR MINISTRAS SU LATVIJOS IR ESTIJOS PARLAMENTŲ GYNYBOS KOMITETŲ NARIAIS APTARĖ BALTIJOS ŠALIŲ BENDRADARBIAVIMĄ

Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis kovo 29 dieną su Estijos ir Latvijos parlamentų Gynybos komitetų delegacijomis aptarė Baltijos šalių bendradarbiavimo NATO ir Europos Sąjungoje klausimus. Kaimyninių šalių parlamentarų delegacijos Vilniuje dalyvauja bendrame Baltijos valstybių parlamentų Gynybos komitetų susitikime. A.Valionio ir parlamentarų susitikime aptartos galimybės Baltijos valstybių integracijos į transatlantines struktūras patirtį perduoti Gruzijai, Ukrainai, Armėnijai ir kitoms narystės NATO ir ES siekiančioms valstybėms. Taip pat kalbėta apie bendros Europos Sąjungos gynybos ir užsienio politikos prioritetus. Ministras pasveikino Estijos ir Latvijos parlamentų atstovus su pirmomis narystės NATO metinėmis.