*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UR MINISTRAS KALBĖJOSI SU LENKIJOS SEIMO VADOVU

Neformaliame Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikime Palangoje dalyvaujantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis sausio 13 dieną telefonu kalbėjosi su Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Seimo maršalka Wlodzimierzu Cimoszewicziumi. Per pokalbį aptartas Lietuvos ir Lenkijos dvišalis parlamentinis bendradarbiavimas, taip pat trišalių parlamentinių santykių su Ukraina perspektyvos. W.Cimoszewicziaus vizitas į Lietuvą - pirmasis po to, kai jis sausio pradžioje buvo paskirtas Lenkijos Seimo vadovu. Iki tol jis dirbo Lenkijos užsienio reikalų ministru.