„TŪKSTANTMEČIO ODISĖJOS“ ĮGULĄ PASITIKO AIRIJOS LIETUVIAI
„Tūkstantmečio Odisėjos“ įgula gegužės 30 dieną išsilaipino Dubline, kur ją pasitiko su viena gausiausių užsienio lietuvių bendruomenių.
Jachtos „Ambersail“ įgula lankėsi Dublino šeštadieninėje lietuvių „4 vėjų“ mokyklėlėje. Susirinkusiems Airijos lietuviams buriuotojai pasakojo kelionės įspūdžius, demonstravo gelbėjimosi priemones. Mokyklėlės auklėtiniai įgulą sveikino dainomis ir šokiais.
„Tūkstantmečio Odisėjos“ buriuotojus pasveikino Lietuvos ambasadorė Airijoje Izolda Bričkovskienė. Merriono parke Airijos lietuvių iniciatyvinės grupės „Aš esu“ atstovai kartu su jachtos įgula lankstė ir spalvino popierinį laivą, kurį buriuotojai parveš „Tūkstantmečio Odisėjos“ iniciatoriui Raimundui Daubarui. Linkėjimus Lietuvai, švenčiančiai vardo paminėjimo tūkstantmetį, rašė ir praeiviai – Dublino gyventojai ir miesto svečiai.
Numatoma, kad birželio 4 dieną jachta „Ambersail“ pasieks Londoną.