*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

TŪKSTANTMEČIO ODISĖJOS DALYVIAI PASIEKĖ STOKHOLMĄ

Švedijos lietuviai birželio 20 dieną pasitiko „Tūkstantmečio Odisėjos“ jachtą „Ambersail“, pasiekusią Stokholmo krantus.

Buriuotojus pasveikino Lietuvos ambasadorius Švedijoje Remigijus Motuzas ir Lietuvių bendruomenės Švedijoje pirmininkė Edita Saaf. Šokių ansamblis „Baltija“ pasitiko jachtos įgulą lietuvių liaudies šokiu „Kepurinė“ ir Joninių vainikais.

Laivo kapitonas Paulius Kovas perskaitė Prezidento Valdo Adamkaus laišką Švedijos lietuviams ir pakvietė juos kartu su viso pasaulio lietuviais švęsti Lietuvos vardo tūkstantmetį ir liepos 5 dieną kartu sugiedoti „Tautišką giesmę“.

„Tūkstantmečio Odisėjos“ sutiktuvių dalyviai apžiūrėjo jachtą „Ambersail“, susipažino su buriuotojais. Svečiams buvo parodytas „Tūkstantmečio Odisėją“ pristatantis filmas.