TRADICINIAME RENGINYJE AMBASADOJE GYVENIMO IR STUDIJŲ SUOMIJOJE ĮSPŪDŽIAIS DALINOSI LIETUVIŲ STUDENTAI
Lietuvos ambasada Helsinkyje spalio 3 dieną surengė tradicinį susitikimą su Suomijos aukštosiose mokyklose studijuojančiais lietuvių studentais, doktorantais ir ten dirbančiais dėstytojais.
Lietuvos ambasadorius Helsinkyje Arūnas Jievaltas su jais aptarė kasdienio gyvenimo ir studijų aktualijas, užsienyje įgytos patirties pritaikymą ir studentų planus ateityje. Taip pat diskutuota apie bendros lietuvių jaunimo Suomijoje veiklos organizavimą.
Renginyje dalyvavo Helsinkio, Aalto, Helsinkio metropolijos ir Haaga-Helios taikomųjų mokslų universitetuose bei Sibelijaus akademijoje studijuojantys ir dirbantys lietuviai.