TOKIJUJE PRISTATYTAS LIETUVIŠKAS KINAS
Tokijo nekomercinio kino centre „Uplink Factory“ gruodžio 8 dieną surengtas jau trečiasis šiais metais Lietuvos kino pristatymas. Projektą „Lietuvos kino tyrinėjimas, 2 dalis. Įtraukiantis kinas/ Šarūnas Bartas“ parėmė Lietuvos ambasada Japonijoje.
Didelio japonų susidomėjimo susilaukė visi trys čia rodyti filmai: „Namai“, „Mūsų nedaug“ ir „Koridorius“.
Gegužę tame pačiame kino centre buvo pristatyta avangardinio kino kūrėjo Artūro Baryso-Baro kūryba. Lietuvos ambasados iniciatyva gegužės–birželio mėnesiais vykusiose Europos Sąjungos šalių kino dienose Tokijuje taip pat demonstruota Kristijono Vildžiūno juosta „Kai apkabinsiu tave“.