*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

TOKIJUJE PRISTATYTAS DVIEJŲ LIETUVOS MENININKŲ PROJEKTAS

Įžymioje Tokijo Geltonojo namo galerijoje balandžio 8 dieną atidaryta Lietuvos menininkų Vyganto Vėjo ir Daumanto Každailio bendro meninio projekto “Paukšterys” (“Paukščiai ir moterys”) paroda. Moters ir paukščio įvaizdžių sąsają išreiškiančius mišria technika (fotografija, tapyba, kompiuterinėmis technologijomis) atliktus lietuvių meno kūrinius Japonijos meno specialistai laiko novatoriškomis šiuolaikinio meno tendencijų apraiškomis. Parodos atidaryme Lietuvos ambasadorius Algirdas Kudzys pasidžiaugė meno teikiama galimybe suartėti tolimų kultūrų žmonėms. Diplomatas vylėsi, kad Lietuvai įsiliejus į Europos šalių šeimą galimybių stiprėti ryšiams tarp Lietuvos ir Japonijos žmonių daugės. Dviejų Lietuvos menininkų darbus pristatanti paroda Tokijuje veiks iki balandžio 26 dienos.