TOKIJUJE PRISTATYTA LIETUVOS KULTŪRA, TRADICIJOS, TURIZMO GALIMYBĖS
Lietuvos ambasada Japonijoje gruodžio 10 dieną dalyvavo tradicinėje Tokijuje rengiamoje užsienio valstybių atstovybių Kalėdų labdaros mugėje.
Didelio mugės lankytojų dėmesio sulaukė lietuviški rankdarbiai, gėrimai, ambasados kolektyvo pagaminti kūčiukai.
Gruodžio 11 d. Lietuva pirmą kartą garbės viešnios teisėmis dalyvavo vienos svarbiausių Japonijos gamtosaugos organizacijos – Japonijos paukščių apsaugos draugijos kasmetiniame renginyje.
Jo dalyviams buvo pristatytos Mariaus Jovaišos nuotraukos iš ciklo „Neregėta Lietuva“, ambasados parengti leidiniai apie Lietuvą japonų kalba, susirinkusieji vaišinosi lietuviškais valgiais.