*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

TOKIJUJE DISKUTUOTA APIE LIETUVĄ

Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai, valstybės vaidmuo tarptautinėje politikoje, Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas aptarti viešoje diskusijoje, kurią gruodžio 12 dieną surengė  Lietuvos ambasada Tokijuje ir Japonijos Šiaurės šalių kultūros draugija.

 

„Džiaugiamės, kad Lietuvos pirmininkavimo metu taip pat vyko aktyvus  ES ir Japonijos dialogas“, – sakė Lietuvos ambasadorius Tokijuje Egidijus Meilūnas.

Diskusijoje taip pat pristatytos Lietuvos turizmo ir verslo galimybes.

Japonijos Šiaurės šalių kultūros draugija,  įkurta 1949 metais, siekia vystyti Tekančios Saulės  šalies  ir  Šiaurės bei  Baltijos valstybių bendradarbiavimą.