TOKIJUJE DISKUTUOTA APIE LIETUVĄ
Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai, valstybės vaidmuo tarptautinėje politikoje, Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas aptarti viešoje diskusijoje, kurią gruodžio 12 dieną surengė Lietuvos ambasada Tokijuje ir Japonijos Šiaurės šalių kultūros draugija.
„Džiaugiamės, kad Lietuvos pirmininkavimo metu taip pat vyko aktyvus ES ir Japonijos dialogas“, – sakė Lietuvos ambasadorius Tokijuje Egidijus Meilūnas.
Diskusijoje taip pat pristatytos Lietuvos turizmo ir verslo galimybes.
Japonijos Šiaurės šalių kultūros draugija, įkurta 1949 metais, siekia vystyti Tekančios Saulės šalies ir Šiaurės bei Baltijos valstybių bendradarbiavimą.