Tel Avive aptartas bendradarbiavimas su asociacija „Beit Vilna“
Tel Avive birželio 18 dieną įvyko Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje Dariaus Degučio susitikimas su išeivių iš Vilniaus ir Vilnijos krašto asociacijos „Beit Vilna“ atstovais.
Jo metu apžvelgtas dvišalis bendradarbiavimas per pastaruosius penkerius metus, pasidalinta sukaupta patirtimi bei aptartos galimos ryšių plėtojimo perspektyvos.
Asociacijos „Beit Vilna“ vadovai puikiai įvertino Lietuvos Vyriausybės pastangas atstatant ir išsaugant unikalų Lietuvos žydų bendruomenės kultūros bei istorijos paveldą, taip pat padėkojo už paramą rengiant Holokaustą išgyvenusių ir jų artimųjų „Gyvųjų maršą“ Lietuvoje.
Savo kadenciją Izraelyje baigiantis ambasadorius teigė, kad per pastaruosius metus Lietuvos ir Izraelio santykiai įžengė į naujos kokybės, pasitikėjimu ir supratimu grįstą etapą. D. Degutis padėkojo asociacijos atstovams už jų indėlį plėtojant dvišalį bendradarbiavimą ir stiprinant neformalius kontaktus tarp abiejų valstybių.