TALINE PAMINĖTAS BALTIJOS KELIO DVIDEŠIMTMETIS
Lietuvos ambasada Estijoje rugpjūčio 23 dieną surengė Baltijos kelio dvidešimties metų sukakties minėjimą.
Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos ambasados Taline laikinoji reikalų patikėtinė Agnė Gleveckaitė. Ji pradėjo minėjimą istorinės dainos „Bunda jau Baltija“ žodžiais ir pasidžiaugė, kad šiandien mes, jau subrendusios valstybės, prisimename, minime ir gerbiame šią istorinę datą.
Į minėjimą susirinko Estijos lietuvių bendruomenė ir įvairių akcijų, skirtų šiai progai, dalyviai. Minėjime dalyvavo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos XVIII tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ bėgikai, motorizuotų parasparnių sporto klubo „Penktasis vandenynas“ akcijos „Baltijos kelias dangumi 2009“ pilotai, dviratininkai. Taip pat ambasadoje lankėsi šių akcijų dalyviai iš Latvijos.
Estijos lietuvių bendruomenė dalijosi įspūdžiais ir mintimis apie prieš 20 metų vykusį Baltijos kelią su šiais metais vykusių akcijų dalyviais. Bėgikai, pilotai, dviratininkai džiaugėsi sėkmingai įveikę istorinį atstumą nuo Vilniaus iki Talino ir dar kartą įmažinę trijų Baltijos valstybių vieningą laisvės siekį.