ŠVENTINIAME KONCERTE KOPENHAGOJE PAMINĖTA VASARIO 16-OJI
Lietuvos ambasadorė Danijoje Rasa Kairienė vasario 14 dieną Kopenhagoje surengtame šventiniame koncerte pasveikinino Danijos lietuvius Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga ir įteikė lituanistinės mokyklos mokiniams atminimo dovanėles.
Šventės proga ambasadorė padėkojo lietuvybės puoselėjimu besirūpinantiems Danijos lietuvių bendrijos (DLB) nariams: mokytojai Redai Mieldažytei, ”Mažųjų klubo” koordinatorei Eglei Miltenytei, DLB iždininkei Birutei Lekavičiūtei, bendrijos archyvarui Artūrui Maslauskui ir pirmininkei Žanetai Troško.
Šv.Juozapo laisvalaikio centre Kopenhagoje vykusiame koncerte, kurį surengti padėjo Lietuvos ambasada Danijoje, dalyvavo dainininkė Veronika Povilionienė, jai akomponavo lietuviškų instrumentų meistras Arūnas Lunys.
Jie pakvietė prisiminti lietuviškas dainas ir papasakojo apie tradicinius lietuviškus instrumentus - lumzdelius, bandoniją, Labanoro dūdą ir kitus. Nedidelę programą paruošė ir šeštadieninės lituanistinės mokyklos mokiniai.