*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ŠVEDIJOS ŪKININKAS DOVANOJO GERĄ NUOTAIKĄ SERGANTIEMS LIETUVOS VAIKAMS

Lietuvos ambasada Švedijoje prisidėjo prie švedų ūkininko Bengto Nilssono iniciatyvos jau aštuntą kartą organizuoti onkologinėmis ligomis sergančių Lietuvos vaikų kelionę į Švediją.

Su sunkia liga kovojančių vaikų gyvenimą praskaidrino apsilankymas rugsėjo pradžioje Kristianstado rajone esančioje B.Nilssono fermoje, kur jie galėjo pasivažinėti traktoriais ir lenktyniniais automobiliais. Kartu su iš Lenkijos atvykusiais vaikais jie žiūrėjo spektaklį, klausėsi garsių Švedijos muzikantų koncerto, galėjo išbandyti jėgas su profesionaliais Malmės miesto futbolo klubo sportininkais.

Įgyvendinti šį labdaringą sumanymą B.Nilssonui padėjo Lietuvos ambasada Švedijoje, labdaros ir paramos fondas „Rugutė“, Tarptautinis Vilniaus oro uostas.