*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ŠVEDIJOJE SURENGTA JAUNIMĄ Į LIETUVĄ GRĮŽTI SKATINUSI KONFERENCIJA

Lietuvos ambasadoje Stokholme kartu su organizacija „Backto.lt“ ir Švedijos lietuvių bendrija lapkričio 30 dieną surengė lietuvių jaunimą į tėvynę grįžti kvietusią konferenciją.

Renginį rėmė Tauragės industrinis parkas ir lietuvių verslo įmonės.

Antrą kartą surengta konferencija buvo skirta motyvuoti lietuvių jaunimą, gyvenantį ar studijuojantį Švedijoje, grįžti į Lietuvą ir čia pradėti savo karjerą ar verslą, prisidėti prie socialinės gerovės Lietuvoje stiprinimo.

Renginyje Stokholme dalyvavo virš keturių dešimčių lietuvių, gyvenančių ir studijuojančių Švedijoje.

Pasak Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje Eitvydo Bajarūno, tokio pobūdžio renginiai realiai prisideda prie „Globalios Lietuvos“ programoje numatytų ryšių tarp užsienio lietuvių stiprinimo ir įtraukimo į gyvenimą Lietuvoje tikslų.

Konferencijoje pasisakė Švedijos lietuvių bendrijos pirmininkė Rūta Miklovienė, „Backto.lt“ įkūrėjas Linas Stankus, „SEB“ banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, banko „Swedbank“, organizacijos „Business Sweden“, kitų įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Po pranešimų vyko interaktyvi diskusija „Kodėl renkuosi Lietuvą?“.