ŠVEDIJOJE PRISTATYTOS LIETUVOS TURIZMO GALIMYBĖS
Lietuvos ambasada Švedijoje gegužės 6 dieną surengė užsienio šalių valstybinių turizmo agentūrų Švedijoje asociacijos (ANTOR) narių susitikimą. Turizmo agentūrų atstovams buvo pristatyti Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui skirti renginiai, programa „Vilnius – Europos kultūros sostinė“ ir Lietuvos turizmo ir verslo galimybės.
Lietuvos ambasadorius Švedijoje Remigijus Motuzas pasveikino susirinkusiuosius ir pakvietė į Tūkstantmečio minėjimo renginius Lietuvoje.
ANTOR vienija daugiau nei 20 šalių atstovus. Lietuva Asociacijos veikloje dalyvauja nuo 2004 metų.