SURENGTA LIETUVOS INFORMACINIŲ IR RYŠIO TECHNOLOGIJŲ SEKTORIAUS ĮMONIŲ MISIJA Į NORVEGIJĄ
Osle gruodžio 11–12 dienomis surengta Lietuvos informacinių ir ryšio technologijų sektoriaus įmonių asociacijos „Infobalt“ ir Lietuvos verslininkų misija.
Misijos metu asociacija „Infobalt“ kartu su Lietuvos ambasada Norvegijoje organizavo Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus pristatymą Norvegijos asocijuotų verslo organizacijų bei įmonių atstovams, vyko dvišaliai Lietuvos bei Norvegijos verslininkų susitikimai.
„Lietuvos eksporto į Norvegiją apimtis jau viršija 1,5 mlrd. litų per metus ir toliau sparčiai auga. Norvegijos informacinių technologijų sektorius yra labai gerai išvystytas, kompanijos yra atviros bendradarbiavimui. Manome, kad šiuo metu yra tinkamas laikas aktyviems veiksmams siekiant užimti savo nišą Norvegijos informacinių technologijų rinkoje“, – sakė Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Andrius Namavičius.