SUOMIJOS ŽURNALISTAI SUPAŽINDINTI SU TURIZMO LIETUVOJE GALIMYBĖMIS
Lietuvos ambasada Suomijoje ir Lietuvos turizmo informacijos centras Helsinkyje kovo 10 dieną surengė Lietuvos ir jos turistinių naujovių pristatymą Suomijos žurnalistams, rašantiems turizmo ir kelionių temomis.
Lietuvos ambasadorė Suomijoje Halina Kobeckaitė atkreipė renginio dalyvių dėmesį į Suomiją ir Lietuvą siejančius kultūrinius ryšius, kurie galėtų sudominti suomių turistus.
Lietuvos turizmo informacijos centro direktorius Darius Skaudis pažymėjo, kad ir praėjus 20 metų po Nepriklausomybės atkūrimo suomiai Lietuvoje vis dar gali atrasti nežinomų objektų, o Lietuva ir toliau gali jiems pateikti netikėtumų.