*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

SU NEVYRIAUSYBINĖMIS ORGANIZACIJOMIS IR SOCIALINIAIS PARTNERIAIS BUS APTARTA PARTNERYSTĖ PIRMININKAVIMO ES TARYBAI LAIKOTARPIU

Užsienio reikalų ministerijoje spalio 4 dieną organizuojama apskritojo stalo diskusija „Nevyriausybinių organizacijų ir socialinių partnerių indėlis į Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai 2013 m.“.

Susirinkusiuosius pasveikins užsienio reikalų viceministras Vytautas Leškevičius.

Susitikimo dalyviai keisis nuomonėmis, kaip skatinant nevyriausybinių organizacijų ir socialinių partnerių ryšius Europos Sąjungoje prisidėti prie europinės tapatybės Lietuvoje stiprinimo ir  sklandaus Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai 2013 m.

Diskusijos metu bus tariamasi dėl pirmininkavimo ES Tarybai metu vyksiančių nevyriausybinių organizacijų ir socialinių partnerių susitikimų. 

Užsienio reikalų ministerijos Pirmininkavimo ES Tarybai departamento direktorius Remigijus Motuzas ir kiti pirmininkavimo komandos nariai nevyriausybinių organizacijų ir socialinių partnerių atstovus supažindins su pasirengimo pirmininkauti ES Tarybai pažanga ir pristatys tarpusavio bendradarbiavimo planus.