STRATEGINĖ LIETUVOS IR LENKIJOS PARTNERYSTĖ ĮGAUNA PRAKTINĘ IŠRAIŠKĄ
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas kovo 27 dieną su Lenkijos Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Pavelu Zalewski aptarė aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus, bendrus energetinius ir infrastruktūrinius projektus. Taip pat apsikeista nuomonėmis dėl bendradarbiavimo Europos Sąjungoje, aptarti santykiai su Rytų kaimynais.
Lietuvos diplomatijos vadovas susitikime pabrėžė, kad strateginė Lietuvos ir Lenkijos partnerystė įgauna praktinę išraišką.
Lenkijos Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko teigimu, praėję metai buvo ypač reikšmingi Lietuvos ir Lenkijos šalių santykiuose – įgyvendinti arba pradėti įgyvendinti strateginiai projektai energetikos srityje svarbūs ne tik mūsų valstybėms, bet ir visam regionui.
Lietuvos ir Lenkijos atstovai išreiškė viltį, kad ateityje šalis sies ne mažiau svarbūs projektai ir tikslai.