STRASBŪRE – BALTIJOS KELIO DVIDEŠIMTMEČIUI SKIRTA PARODA
Lietuvos nuolatinis atstovas prie Europos Tarybos ambasadorius Gediminas Šerkšnys lapkričio 4 dieną Europos Taryboje, Strasbūre, atidarė parodą „Žinia pasauliui. Baltijos kelias: po 20 metų“.
Lietuvos pristatoma paroda skirta Baltijos kelio dvidešimtmečiui paminėti. Ja dar kartą prisimenama trijų Baltijos tautų – lietuvių, latvių ir estų – suformuota gyva žmonių grandinė nuo Vilniaus iki Talino. Parodoje perteikiami to meto įvykiai ir nuotaikos.
Parodos, kuri susilaukė didelio Europos Tarybos delegacijų ir visuomenės susidomėjimo, atidaryme žodį tarė ambasadorius G.Šerkšnys, Europos Tarybos generalinio sekretoriaus pavaduotoja Maud de Boer-Buquicchio, Latvijos ir Estijos nuolatiniai atstovai prie Europos Tarybos Aiga Liepina ir Sulevas Kannike.
Paroda Europos Taryboje bus eksponuojama iki lapkričio 13 dienos.