STIPRINAMI LIETUVOS IR LATVIJOS RYŠIAI
Užsienio reikalų ministras Antanas Valionis balandžio 4 dieną priėmė naująjį Latvijos ambasadorių Hardį Baumanį. Susitikimo metu ministras A.Valionis pasidžiaugė puikiais dvišaliais santykiais. Ministras taip pat pažymėjo, kad šalys gali dar labiau stiprinti ryšius, plėtodamos tarpparlamentinį bendradarbiavimą, tęsdamos Lietuvos ir Latvijos forumo (www.lt-lv-forum.org) veiklą, atkreipdamos dėmesį į pasienio bendradarbiavimą ir spręsdamos energetinius klausimus.
Ambasadorius H.Baumanis trumpai supažindino Lietuvos užsienio reikalų ministrą su artimiausiais savo veiklos planais.