STIPRINAMAS LIETUVOS IR NORVEGIJOS BENDRADARBIAVIMAS
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas gruodžio 1 dieną priėmė naująjį Norvegijos Karalystės ambasadorių Lietuvoje Steinarą Gilą.
Susitikime aptarti dvišaliai santykiai, ekonomikos ryšių plėtra, regioninis bendradarbiavimas ir bendros šalių pastangos skatinti demokratinius procesus rytinėse Europos kaimynėse.
Ministras pasidžiaugė, kad Lietuvoje pradėti įgyvendinti Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansiniai mechanizmai, kuriais remiami kultūros paveldo, sveikatos apsaugos, vaikų globos ir kiti projektai, nefinansuojami iš Europos Sąjungos fondų.
Stenaras Gilas – tai penktasis Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje. Jis pakeitė penkerius metus Vilniuje išdirbusį Kare Hauge.