*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

STIPRINAMAS LIETUVOS IR JORDANIJOS BENDRADARBIAVIMAS

Užsienio reikalų ministerijos Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktoriaus ambasadoriaus Jono Paslausko vadovaujama delegacija vasario 21-22 dienomis Amane su Jordanijos Parlamento ir Vyriausybės atstovais aptarė dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas.

Susitikimuose su Jordanijos Parlamento Pirmininku Abdul Hadi Al Majali, užsienio reikalų ministru Abdel Illah Al Khatib, vidaus reikalu ministru Ead Al Faiz, Užsienio reikalų  komiteto pirmininku Mohammed Abu Hdeib ir Jordanijos verslininkais aptarti veiksmai, kurių šalys ketina imtis stiprindamos dvišalį institucijų bendradarbiavimą.

Pokalbiuose taip pat svarstytos galimybės  aktyvinti verslo ryšius su Jordanija ir kitomis regiono valstybėmis, apsikeista nuomonėmis aktualiais tarptautinės politikos, saugumo užtikrinimo, kultūrų dialogo klausimais.