STIPRINAMAS BENDRADARBIAVIMAS SU KALININGRADO SRITIMI
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Albinas Januška Kaliningrade gruodžio 21 dieną susitiko su Kaliningrado srities gubernatoriumi Georgijumi Boosu aptarė tolesnio Lietuvos ir Kaliningrado srities bendradarbiavimo perspektyvas.
Taip pat kalbėta apie ekologinės situacijos Kuršių mariose ir vidaus vandenyse gerinimą, įvairiapusį investicijų skatinimą ir kultūrinių mainų programas.
Susitikime dalyvavo Lietuvos ambasadorius Rusijoje Rimantas Šidlauskas, generalinis konsulas Kaliningrade Viktoras Baublys, Užsienio reikalų ministerijos Rytų Europos ir Vidurinės Azijos departamento direktorius Vytautas Žalys ir Kaliningrado srities vicegubernatorius Jurijus Šalimovas.
Lietuvos regionų ir Kaliningrado srities ilgalaikio bendradarbiavimo tarybos pirmininkai – A.Januška ir J.Šalimovas – aptarė 2006 metų vizitus.