*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

STEIGIAMA BALTIJOS IR NORVEGIJOS VERSLO ASOCIACIJA

Norvegijos sostinėje Osle spalio 4 dieną rengiamas steigiamasis Baltijos ir Norvegijos verslo asociacijos (BNVA) susirinkimas verslui ir bendradarbiavimui plėtoti.

BNVA steigiamas bendromis Baltijos šalių ambasadų Norvegijoje, Oslo prekybos ir pramonės rūmų ir Norvegijos verslininko Eriko Irgenso pastangomis.

Nepelno siekiančios asociacijos pagrindiniai tikslai – skatinti ir stiprinti trijų Baltijos valstybių ir Norvegijos verslo ryšius. Asociacija ketina rengti mažiausiai keturis susitikimus per metus, į kuriuos skaityti pranešimus bus kviečiami įvairių sričių specialistai.

Steigiamajame susirinkime įžanginį žodį tars ir apie verslo perspektyvas kalbės BNVA prezidentas Erikas Irgensas, susirinkimo dalyvius pasveikins Estijos ambasadorius Norvegijoje Juhanas Haravee. Pranešimą „Verslo kryptys ir galimybės Latvijoje bei Baltijos regione“ skaitys žinomas Latvijos žurnalistas, vyriausiasis verslo dienraščio „Dienas Bizness“ redaktorius Juris Kaza. Estijos ekonomikos ir susisiekimo ministerijos Ekonominės plėtros departamento generalinis direktorius Ahti Kuningas kalbės apie Estijos ekonomikos vystymąsi. Pranešimus apibendrins Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Alfonsas Eidintas.

Tikimasi, kad steigiamajame susirinkime dalyvaus apie 70 žmonių.