*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

SPAUDOS KONFERENCIJOJE AMBASADOJE BERLYNE PRISTATYTI ĮŽYMAUS LIETUVIŲ MUZIKANTO KONCERTAI

Lietuvos ambasadoje Vokietijoje lapkričio 3 dieną vyko spaudos konferencija, skirta garsaus lietuvių violončelininko ir dirigento Davido Geringo koncertams prestižinėje Berlyno filharmonijoje, vyksiantiems šių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais bei 2005 metų balandį. Į konferenciją susirinkusiems vietos žurnalistams ir žiniasklaidos atstovams D.Geringas pristatė numatomus 3 koncertus violončelei ir fortepijonui bei pavadino juos “Bethovenas plius…”. Savo koncertais violončelei ir fortepijonui garsusis muzikantas tikisi prisidėti garsindamas naujosios ES narės – Lietuvos - vardą ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. 1970 metais D.Geringas gavo Pirmąją muzikos premiją ir buvo apdovanotas aukso medaliu. Nuo to laiko jis tapo žinomas visame pasaulyje. Pastaruosius 4 metus D.Geringas gyvena ir dirba Berlyne.