*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ŠIŲ METŲ USEDOMO MUZIKOS FESTIVALIO VIEŠNIA – LIETUVA

Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Mindaugas Butkus rugsėjo 24 dieną atidarė Usedomo muzikos festivalį, kurio pagrindinis dėmesys šiais metais skiriamas Lietuvai.

Ambasadorius perdavė Lietuvos Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus sveikinimą.

„Muzika veikia kaip jūra – ji jungia žmones, naikina kalbines ir valstybių sienas“, - sakė M. Butkus.

Festivalio atidaryme taip pat kalbėjo Meklenburgo-Pomeranijos ministras pirmininkas Erwinas Selleringas.

Festivalis Vokietijos šiaurėje esančioje Uznamo saloje rengiamas jau aštuonioliktą kartą. Kiekvienais metais dėmesys skiriamas vis kitai prie Baltijos jūros esančiai valstybei. Šių metų programoje Lietuvos muziką pristatys violončelininkas Davidas Geringas, sopranas Violeta Urmana, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, profesorius Vytautas Landsbergis bei kiti garsūs menininkai.

Festivalis rengiamas privačiomis lėšomis, šiais metais jį taip pat parėmė Lietuvos kultūros ministerija.