*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Šiaurės ir Baltijos šalių Vidurvasario šventė surengta Rumunijoje

Jau antrą kartą Lietuvos ambasados Rumunijoje iniciatyva Šiaurės ir Baltijos šalių atstovai susirinko kartu švęsti visiems būdingą Vidurvasario arba Joninių šventę.

Renginys vyko Diplomatų klube, kuriame netrūko tradicinių vaišių, žaidimų, vainikų pynimo bei kitų pramogų.

Šventėje dalyvavo Rumunijoje gyvenantys lietuviai, latviai, estai, norvegai, švedai, suomiai, danai, islandai ir kviestiniai svečiai iš Rumunijos.