*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

SAUSIO 13-OJI PAMINĖTA ARMĖNIJOJE

Lietuvos ambasadoje Armėnijoje sausio 15 dieną lietuvių diplomatai kartu su vietos lietuvių bendruomene paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Minėjimo metu Lietuvos ambasadorius Armėnijoje Giedrius Apuokas prisiminė žuvusius už Lietuvos laisvę tragiškų Sausio 13-osios įvykių metu.

Susitikime lietuvių bendruomenės atstovams taip pat buvo pristatyta 2011 metų kultūros ir švietimo renginių programa, skirta lituanistinės šeštadieninės mokyklos, veikiančios ambasados patalpose, moksleiviams, lietuvių bendruomenės nariams ir Armėnijos visuomenei.

G.Apuokas su bendruomenės nariais taip pat aptarė konsulinius ir kitus vietos lietuviams rūpimus klausimus.