SANKT PETERBURGO UNIVERSITETE – PASKAITA APIE LIETUVOS DIPLOMATINĘ TARNYBĄ
Lietuvos generalinė konsulė Sankt Peterburge Aušra Semaškienė Sankt Peterburgo valstybinio universiteto Tarptautinių santykių fakulteto studentams gruodžio 18 dieną skaitė paskaitą apie Lietuvos diplomatinę tarnybą.
Tarptautinių santykių fakulteto, su kuriuo generalinis konsulatas palaiko glaudžius ryšius, iniciatyva surengtoje paskaitoje apžvelgta Lietuvos diplomatinės tarnybos istorija, diplomatinio darbo organizavimo principai, konsulato veiklos specifika ir Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatai.
Studentai domėjosi generalinės konsulės diplomatinio darbo patirtimi, atstovybės ryšiais su Sankt Peterburgo lietuvių bendruomene ir diplomatų ruošimo Lietuvoje klausimais.
Po paskaitos A. Semaškienė su Tarptautinių santykių fakulteto dekane Irina Novikova aptarė tolesnį bendradarbiavimą. Fakulteto bibliotekai taip pat padovanotas knygų, susijusių su dvišaliais Lietuvos ir Rusijos santykiais bei Lietuvos istorija, rinkinys.