RYGOJE ŽYGIO VANDENIU DALYVIUS PASITIKO LATVIJOS LIETUVIAI
Pilietinės akcijos žygio vandeniu „Baltijos keliui dvidešimt metų!“ dalyviai rugsėjo 4 dieną išsilaipino Rygoje, Senamiesčio Dauguvos prieplaukoje, kur juos pasitiko Latvijos lietuviai, Lietuvos ambasados Latvijoje darbuotojai, miestelėnai ir sostinės svečiai.
Žygio vandeniu tikslas – plaukiant baidare nuo Vilniaus iki Rygos ir Talino paminėti Baltijos kelio dvidešimtmetį.
Akcijos sumanytojas Darius Plėštys su keletu draugų iš laisvalaikio klubo „4 stichijos“ žygį pradėjo rugpjūčio 23 dieną.
Lietuvos ambasadoje Latvijoje žygio dalyviai susitiko su lietuviais, juos pasveikino ambasadorius Antanas Valionis. Žygeiviai dalijosi kelionių įspūdžiais, pasirašė simboliniame „Baltijos kelio” bendraminčių registracijos žurnale.
Po trumpos viešnagės Lietuvos žygeiviai paliko Rygos įlankos krantus ir išplaukė Estijos Saremos salos link.