*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Rygoje surengta Lietuvos turizmo verslo misija

Valstybinis turizmo departamentas kartu su Lietuvos ambasada Latvijoje kovo 12 dieną Rygoje surengė Lietuvos turizmo verslo misiją ir kontaktų mugę, kurioje dalyvavo daugelio Latvijos kelionių agentūrų ir įvairių Lietuvos miestų turizmo informacijos centrų bei viešbučių atstovai

Turizmo departamento atstovų teigimu, dvišalius turizmo ryšius skatina panaši lietuvių ir latvių pasaulėžiūra, istorija bei klimatas.

Renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su ekspozicija „Gintaras kitaip“, dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą. Jiems buvo ne tik pristatyta nacionalinė lietuviška virtuvė, bet ir surengta kibinų gaminimo pamokėlė, kurią vedė karaimų restorano Trakuose atstovas.