RYGOJE KONCERTAVO VILNIAUS KAROLINIŠKIŲ MUZIKOS MOKYKLOS AUKLĖTINIAI
Artėjant Pasaulinei vaikų gynimo dienai Lietuvos ambasada Latvijoje gegužės 14 dieną suorganizavo Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos moksleivių koncertą Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje.
Rygoje Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtiniai ir juos lydintys tėvai ir pedagogai apsilankė Lietuvos ambasadoje ir susitiko su Lietuvos ambasadoriumi Latvijoje Antanu Valioniu. Jaunieji muzikantai domėjosi diplomatinės atstovybės veikla, įsikūrimo istorija, ambasadoriaus darbo ypatybėmis.
Lietuvos ir Latvijos mokyklų meno kolektyvai bendradarbiauja jau kelerius metus. Planuojama, kad netrukus Rygos lietuvių vidurinės moksleiviai lankysis ir koncertuos Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje.