*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

RYGOJE KONCERTAVO STYGINIŲ ORKESTRAS „CAMERATA KLAIPĖDA“

Latvijoje, Rygos senamiesčio konvento salėje, birželio 3 dieną koncertavo styginių orkestras „Camerata Klaipėda“, vadovaujamas Vilhelmo Čepinskio. Koncertas surengtas retomis ligomis sergantiems Latvijos vaikams paremti ir paraginti visuomenę prisidėti prie labdaringos veiklos.

Koncertą atidarė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Antanas Valionis ir Latvijos kultūros ministerijos Kultūros politikos departamento direktorė Liega Piešina.

Pristatydamas orkestrą ambasadorius A.Valionis pakvietė susirinkusius muzikos gerbėjus pasiklausyti talentingų lietuvių muzikantų atliekamų kūrinių.

L.Piešina, sveikindama pirmą kartą Latvijoje koncertuojantį lietuvių orkestrą, palinkėjo muzikantams surasti įkvėpimą Rygoje.

Koncerto metu skambėjo Raimondo Paulo ir Astoro Piazzolla kūriniai.