RYGOJE ATIDARYTA LIETUVOS FOTOMENININKO ANTANO SUTKAUS FOTOGRAFIJŲ PARODA
Spalio 24 dieną Rygoje, Birkenfeldo galerijoje atidaryta fomenininko, Lietuvos fotografijos meno draugijos iniciatoriaus ir ilgamečio vadovo Antano Sutkaus paroda „Retrospektyva“. Ji skirta įžymaus fotografo pusės amžiaus kūrybai apžvelgti ir menininko septyniasdešimtmečio jubiliejui paminėti. Paroda surengta Birkenfeldo galerijai bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Latvijoje.
Parodoje eksponuojami Antano Sutkaus 1955 - 2003 metais darytos fotografijos, atspindinčios Lietuvos žmonių kasdienybę, istorinius įvykius ir žymias asmenybes. Nuotraukose, tarsi mozaikoje, pristatomas įspūdingas trijų matmenų menininko gyvenimas, dvasinės vertybės ir laikmečio dokumentavimas.
Parodą atidarė Lietuvos Respublikos ambasadorius Antanas Valionis ir Birkenfeldo galerijos vadovas Tomas Zvirbulis. Parodos atidaryme dalyvavo pats Antanas Sutkus, taip pat diplomatinio korpuso atstovai, meno ir kultūros darbuotojai, lietuvių bendruomenės Latvijoje nariai. Paroda veiks iki lapkričio 14 dienos.