*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ROMOJE BUS SURENGTAS PASKUTINIS LIETUVOS IR ITALIJOS JUNGTINIO KOMITETO POSĖDIS

Romoje gegužės 4 dieną įvyks paskutinis tarpvyriausybinis Lietuvos ir Italijos jungtinio komiteto posėdis, kuriame bus aptarti dvišalio ekonominio bendradarbiavimo klausimai. Lietuvos delegacijai posėdyje vadovaus Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Darius Jurgelevičius, Italijos delegacijai – užsienio reikalų viceministras Roberto Antonione. Posėdyje bus svarstomi tokie klausimai, kaip Italijos darbo rinkos Lietuvos piliečiams atvėrimas, bendradarbiavimo sutarčių fiskalinėje ir sveikatos apsaugos srityse sudarymo galimybės, transporto srities aktualijos. Lietuvos ir Italijos jungtinis komitetas buvo įsteigtas tarpvyriausybine ekonominio, gamybinio ir techninio bendradarbiavimo sutartimi. Jungtinio komiteto posėdžiai vyko nuo 1998 metų. Jie buvo skirti dvišalių ekonominių klausimų aptarimui bei Lietuvos ir Italijos ekonominių santykių plėtros skatinimui. Ateityje šį dvišalį komitetą pakeis daugiašalis ES mechanizmas.