PUNSKE IR SEINUOSE SUTIKTI BĖGIMO GRIUNVALDAS-VILNIUS DALYVIAI
Lietuvos konsulas Seinuose Liudvikas Milašius ir Punsko viršaitis Vytautas Liškauskas liepos 16 dieną prie Punsko savivaldybės sutiko ir pasveikino istorinio bėgimo Griunvaldas-Vilnius, skirto paminėti Žalgirio mūšio 600-ąsias metines, dalyvius.
Lietuvos bėgimo asociacijos prezidentas Romas Bernotas pristatė dvidešimt tris bėgime dalyvaujančius asociacijos narius. Specialiai pagamintoje estafetės lazdelėje - iš Žalgirio mūšio lauko paimta ir į Lietuvą gabenama protėvių krauju sulaistyta žemė.
Liepos 17 dieną bėgikai buvo sutikti prie Lietuvių namų Seinuose. Bėgikus sutiko ir sveikino švento Kazimiero draugijos pirmininkas Algirdas Vektorius, Vyskupo Antano Baranausko fondo tarybos pirmininkas Petras Maksimavičius, Seinų apskrities viršininkas Ryszardas Grzybowskis, Seinuose gyvenantys lietuviai.
Bėgikai startavo Žalgirio mūšio lauke liepos 15 dieną, finišavo Vilniuje prie Lietuvos karaliaus Mindaugo paminklo liepos 18 dieną.