*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Pretorijoje – Mūzos Rubackytės koncertas atkurtos Lietuvos šimtmečio proga

Vasario 1 dieną Lietuvos ambasada Pietų Afrikoje surengė žymios lietuvių pianistės Mūzos Rubackytės rečitalį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tai – pirmasis pianistės koncertinio turo Pietų Afrikoje, skirto Valstybės atkūrimo šimtmečiui, koncertas.

„1918 metų Nepriklausomybės aktas buvo ir yra mūsų šalies nesibaigiančio laisvės siekio gyva išraiška. Jis įkvėpė lietuvius nepriklausomybės atkūrimui 1990 metų kovo 11-ąją“,- sakė Lietuvos ambasadorė Sigutė Jakštonytė, sveikindama į renginį susirinkusius Pietų Afrikos valdžios atstovus, diplomatus, litvakų bendruomenės narius, verslininkus.