PRAHOJE VYKS NEFORMALUS ES VYSTOMOJO BENDRADARBIAVIMO MINISTRŲ SUSITIKIMAS
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Evaldas Ignatavičius sausio 29-30 dienomis dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo ministrų susitikime Prahoje, Čekijoje. Susitikime planuojama aptarti finansavimą vystimuisi, finansinės ir ekonominės krizės įtaką besivystančioms šalims, bendradarbiavimą su ES Rytų kaimynystės šalimis ES vystomojo bendradarbiavimo politikos ribose.
Bus diskutuojama apie demokratinio valdymo svarbą šalyse partnerėse ir tvarių energijos šaltinių prieinamumą besivystančiose šalyse.
Susitikime taip pat ketinama aptarti humanitarinę situaciją Gazos Ruože.